OM F&S  
Nyheter  
IMT – två och två
Läs mer >>
Testa löppass - Gratis 17/12!
Läs mer >>
Avslutning Familjefys 18/12
Läs mer >>
Avslutning Familj 16/12
Läs mer >>
Nya ledare på gång
Läs mer >>
Intropass i gymmet
Läs mer >>
Klättertips
Läs mer >>
Mer öppet i Kanonhuset!
Läs mer >>
Nya priser från 1 dec
Läs mer >>
Pass i gymmet
Läs mer >>

Kontakta oss

asd

Telefon
Receptionen i Kanonhuset 013-129190. 

Receptionen i Tannefors 013-123092.

Receptionen i City 013-129192

Receptionerna är bemannade under tiden det pågår verksamhet i de respektive lokalerna.

Facebook och Instagram
Du hittar oss på: friskislinkoping
#friskislinköping

Vi som jobbar på Friskis Linköping:

Lotta Utterström
verksamhetschef
verksamhet - ekonomi - personal
lotta@linkoping.friskissvettis.se 
0702-148187 

Susanne Karlsson
administratör 
medlemsservice - ekonomi
susanne@linkoping.friskissvettis.se
013-123093, mån, tor, fre 

Gunilla Lindeberg
kommunikatör
kommunikation - miljö
gunilla@linkoping.friskissvettis.se
0708-913858 

Ulrika Norr
receptionschef
ulrika@linkoping.friskissvettis.se
070-9282767

Matilda Steen
receptionist
013-129190, 013-123092

Lotta Fors
receptionist 
värdar - öppna dörrar gym 
lotta.fors@linkoping.friskissvettis.se
013-129192, 013-123092

Martina Karlsson
receptionist
martina@linkoping.friskissvettis.se
013-129190, 013-123092

Kathrin Hallquist
receptionist 
kathrin@linkoping.friskissvettis.se 
013-129192, 013-129190 

Vakant
verksamhetssamordnare
jympa - iw - ute
kontakta lotta@linkoping.friskissvettis

Kenny Simpson
verksamhetssamordnare 
gym - spin
kenny@linkoping.friskissvettis.se

Ronny Johansson
vaktmästare
ronny@linkoping.friskissvettis.se
0702-503727

Christer Karlsson
fastighetstekniker
christer@linkoping.friskissvettis.se
072-5111800

 

 

Öppettider  

Öppettider

 

  Tannefors

Kanonhuset
från 5/10

  Kanonhuset
reception öppen

City

Måndag   6.30-21.00  5.00-21.00     8.00-21.00   6.00-21.00
Tisdag   6.30-21.00  5.00-21.00     8.00-21.00   6.00-21.00
Onsdag   6.30-21.00  5.00-21.00     6.45-21.00   6.00-21.00
Torsdag   6.30-21.00  5.00-21.00     8.00-21.00   6.00-21.00
Fredag   6.30-19.00  5.00-19.00     6.45-19.00   6.00-19.00
Lördag   9.00-17.00  5.00-17.00     9.00-12.30   9.00-17.00
Söndag  10.00-20.00 10.00-20.00    15.30-20.00  10.00-20.00

 

 

 

 

 

 

 

 

Detta är sluttider för träningen, lokalen stänger 15 minuter senare.

Här kan du läsa vad som gäller i Kanonhuset när receptionen inte är öppen.>>

Öppettider 22 december – 7 januari >>

Följ oss på Instagram: friskislinkoping #friskislinköping  

Följ oss på Facebook: friskislinkoping  

Hjärtstartare  

  Vi har hjärtstartare i våra lokaler. De finns vid receptionen.

   
Hitta oss     Friskis&Svettis Riks   Funktionär